| SugarAndSpice a întrebat:

Imi ziceti si mie cele mai simple miscari de majorete care sa fie usor de realizat?
Adica (,) ceva acrobatic spectaculos dar nu foarte greu de realizar.
Grupa de majorete are 5 persoane(a trebuit sa facem 4 grupe de majorete pe clasa) si imii trebuie cat mai multe pentru ca dansul sa fie ff frumos.
Apropo imi puteti zice niste miscari normale de dans care sa poata fi realizate pe melodia Crazy Frog- Christmas, un inceput cand zice ala 'It't Christmaaaaaas' sau un final. Uitati link-ul http://www.youtube.com/watch?v=8EZ4zK5JR8E&feature=relat ed
Va rog am mare nevoie de ajutor.
Merci si dau funda.
Bye

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu

| SnOOpy_3746 a răspuns:

Pai puteti dansa toate la