| AnielaaEllaMaxii a întrebat:

Saulareee TPU laughing Am 16 ani si la scoala (vineri) este un fel de 'concurs'. Partea oribila ii ca e pe echipe. Fata si baiat :l sad E destul de naspaa. Sunt 3 probe : 1. Dansat 'incatusati' (si trebuie ceva 'hip-hop' :l ), 2. Stiti voi, atunci cand bagi capul intr-un bol cu apa si trebuie sa prinzi cu gura maru', 3. ' Parada de Halloween"
Cea mai naspa ii aia cu dansatu'. Stiu ca e o intrebare destul de proasta dar. Ce miscari de dans asi poate face? :l

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te fâțâi din fund.