| Sweety_3695 a întrebat:

La scoala am tras biletele cu numele colegilor pentru a ne face cadouri intre noi.Eu am tras numele unei colege cu care ma inteleg bine. Dar nu am idee ce i-as putea cumpara.Nu as vrea sa ma fac de ras si mi-as dori sa-i placa. Dar am bugetul destul de limitat.Deci se exclude de exemplu un parfum care ar fi probabil 60-70 de lei.Chiar si diriginta ne-a zis sa nu depaseasca 20-30 de lei.Deci,idei? MS! Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

E mai frumos sa ii iei ceva practic: o esarfa,o lumare de craciun,manusi,caciula,un fular,betisoare parfumate,o cana,un parfum,bijuterii,o carte,o cutiuta pentru bijuterii.
Pana la urma conteaza gestul,nu cadoul propriu-zis!

6 răspunsuri:
| MrCatalin a răspuns:

Ai putea sa ii iei un pulover alb sau niste ghetutze dragutsehappy

| Diia_4944 a răspuns:

Pai daca te intelegi bine cu ea ar trebui sa stii ce-i place. Daca e mai copilaroasa ai putea sa-i iei ceva ursulet sau asalaughing. sau daca ii plac dulcurile. poti sa-i iei ceva ciocolata si dinastea.sau daca nu... daca e mai materialista poti sa ii iei o bratara de argint.sau cercei sau asa.

Acuma tu sti cel mai bine ce ar putea sa-i placa.

Succes!

| HyuLa a răspuns:

O bluza Draguta
Sau daca ii place mult sa citeasca o carte. Mai folositoare
Funda?big grin

| Sweety_3695 explică:

@Larisa, ti-as fi dat funda daca nu mentionai "funda?":-l tongue

| Elle_8329 a răspuns:

Deci eu i-am luat lui colegamea un urs de plus nu scump. dar stiu ca ii plac maimutoaiele de plus si ca isi dorea.deci tu acum poti sa afli daca ii place asa ceva.sau cei place.happy

| Elle_8329 a răspuns:

Eu i-am luat lui colega mea un urs de plus. dar stiu ca ii plac foarte mult maimutoaiele. tu daca nu stii ce sa ii cumperi poti afla.adica nu o intrebi direct asa mai discret. sper ca te-am ajutat