| Chlo a întrebat:

Buna la toata lumea. Am o intrebare pentru fanii serialului Grey's Anatomy. M'am apucat de acest serial un urma cu o luna si acum am ajuns la sezonul 7 episodul 6 si in acest episod sunt prezentate personajele, dar in viata lor reala, daca intelegeti. Deci actorii din acest serial, chiar lucreaza ca doctori, rezidenti, indrumatori si multe cazuri din serial si operatiile au fost adevarate? Eu mereu am crezut ca actorii sunt doar actori, nu rezidenti si etc. Funda pentru cel mai explicit raspuns sau adauga'mi biscuite.masacru si sa imi explicati. Sau va adaug eu pe voi. Mersi mult.

1 răspuns:
| Siyah a răspuns:

N-ai inteles. O televiziune face un reportaj despre Spitalul Seattle Grace. E tot serial, actorii nu sunt doctori. Mai mult nu e nimic de explicat.