| lorenna99 a întrebat:

Buna ma ajutati va rogg cumi im fac id de mess nou

4 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Buna.Intrii pe mess si vezi jos ca scrie Get a new yahoo id albastru primul dai pe el si incepi sa scriie numele idului si ce mai cere pe acolo.Dar sa stii ca trebuie sa pui o zii de nastere care sa insemna ca ai mai mult de 18 ani[daca nu ai 18 ani].

| frumusik96 a răspuns:

Http://cum-se-face.internet-caffe.net/? pagina=idmess
URMEAZA ACESTE INSTRUCTIUNI!

| blackrose269 a răspuns:

Scrii pe google "Get a new yahoo id" si dai la primul link unde scrie "Sign Up - Yahoo! Registration".Iti faci cont si gata:d.

| kiki a răspuns:

Exact asa cum l-ai facut si pe cel vechi! intri jos la new id, langa forgot password, este get a new id.si de acolo urmezi instructiunile.si cand te pune sa alegi intrebari de securitate sau adresa de e-mail.o poti da pe asta veche.e simplu.