| Pisicanazdravana a întrebat:

Unele colege de-ale mele cand intra pe mess, au scrisul ingrosat si niste patratele! Patratele le-am facut dar la mine nu apare scrisul ingrosat. De ce? Ma ajutati? Va rogg! dau funda :happy

Răspuns Câştigător
| Antonia1992 a răspuns:

Cand deschizi fereastra pentru a vorbi cu orice persoana,vezi ca ai pe langa emoticoane un,,T'',dai clic pe el si mai apoi dai clic pe,,B''. O alta metoda este sa dai clic sus la Yahoo! Messenger,apoi pe,,Preferences'',,,Appearance'',,,Change fonts and colors", dupa iti va aparea o fereastra unde vezi ca scrie,,Regular'',,,Italic'',,,Bold'' si,,Bold Italic'',tu vei da clic pe Bold si apoi pe,, ok''. Ia vezi, e bun? Imi dai fundita?:d

1 răspuns:
| Pisicanazdravana explică:

Uite, iti dau fundita, dar nu ma refer la asta! Cand intra cineva pe mess, acolo jos imi scrie cine intra si scrie ingrosat! Dar multumesc mult!