| ionutz24_2810 a întrebat:

Daca i-am zis la o fata pe mess ca o plac as vrea sa stiu niste pareri.Cum sa ma comport la scoala? sa o ignor? nu vreau sa dau de inteles la ceilalti ca o plac.Va rogg ajutati-ma! dau fundakiss

Răspuns Câştigător
| Larisa a răspuns:

Eu zic sa te comporti natural,ca si pana acum,iar cand ai contac vizual cu ea sa-i mai faci cate un semn sa inteleaga doar ea,fai cu ochiul cand ceilalti nu sunt atenti,manga-eu cand ai ocazia, zambeste-i, in timp asta va deveni limbajul vostru secretwinking

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Hey, ceilalti nu o sa bage de seama ca iti place de ea daca nu esti chiar asa ostentativ. doar vorbeste cu ea putin mai mult, "holbeaza-te" in unele situatii, zambeste-i, fa-i cu ochiul. si... cine stie? smugsmugsmugwinking bafta

| Anduciu a răspuns:

Pai...Ea cum a reactionat? Te place sau nu? Numai asa poti primi un raspuns.

| Bogdan9183 a răspuns:

Prima greseala a fost ca i-ai spus asta pe mess. Stiu ca la inceput e greu, nu ai curaj sa faci asta face-to-face, dar asa trebuie. Sa o ignori? De ce? Nu inteleg de ce vrei sa te ascunzi de ceilalti. Ti-e rusine cu tine insuti?
Sfatul meu ar fi sa vorbesti cat mai mult cu ea, sa purtati conversatii lungi si placute... sa stai numai pe mess nu o sa iti mearga.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Nu o ignora va crede ca ai mintito cheamo la un suc si zii adevarul si complimente de ex esti draguta simpatica finutza etc... nu fi badaran fetelor nu le place si de ce sa nu afle ceilalti? pe mine mar durea direct in anus happy faza e ca nu trebuie sa-ti fie rusine cu fata iubita dar ai grija ca ai tot timpul inainte.

| ionutz24_2810 explică:

Faza e ca la scoala un preten de-al meu m-a dat de gol si cand am ajuns acasa ea m-a intrebat pe mess daca ii adevarat ca o plac si i-am spus ca da. Nu a zis nimic nici ca ma place nici ca nu deci nu stiu ce sa cred.O sa vad la scoala cum o sa se comporte cu mine