| skriil a întrebat:

ma simt singura si trista...simt ca sunt slaba si nu pot face nimic niciodatacrying. ma simt rau.si nu am incredere in mine deloc.nu am bani in perioada asta si ma simt ingrozitor.ajutorr.nu am incredere in mine...nu ma simt frumoasa

Răspuns Câştigător
| LovelyBitch a răspuns:

Probabil te simti neputincioasa sau ai o depresie mica si trecatoare.tot e poti sa faci este sa plangi si sa te pui in fata unei oglinzi si sa spui tot ce simti, ca si cum ai spune cuiva tot ce ti se intampla iar acea persoana este oglinda...si eu am trecut prin aceeasi perioada si m-a ajutat mult faptul ca am ascultat piesa avril lavgne-alice, este o piesa care the va ajuta foarte mult, versurile in special. sper sa treci peste :*

1 răspuns:
| Miss_9926 a răspuns:

Nu te stresa. Daca te simti slaba mai ales.Stresul te domina.sa stii ca te inteleg.mama mereu imi spune ca din cauza stresului slabesc.Incearca sa te incurajezi singura.Succes.Funda?