| Secret5 a întrebat:

Hey! Am o problema și va rog fără ridiculizare sau răspunsuri la mișto!

In ultimul timp nu mă simt bine, mă simt tristă și supărată, stări de nervozitate din orice nimic, îmi vine să plâng fara motiv și nu știu ce am! Nu am încredere în mine, mă consider o persoana care este urâtă, prea slabă, fara forme dar cu burta! (Am 17 ani) unii îmi spun că sunt frumoasa dar eu nu mă simt așa! Mă compar cu celelalte fete de varsta mea și ajung să mă simt oribil! Îmi puteți da vreun sfat? Dacă este o persoana dornica sa mă vadă, ii dau adresa mea de e-mail!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti in depresie. Probabil datorita unei relatii.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Unei relatii defectuoase.

| OldSoul a răspuns:

Bine, esti slaba, si logic, nu ai forme, dar nu cred ca asta ar trebui sa reprezinte o problema, sau cel putin nu una atat de grava pe cat ai crede tu, bine, asta daca nu esti chiar anorexica.
Cel mai mult conteaza cum te vezi tu.
Acum desigur, nu stiu cum arati, dar tot tind sa cred ca nu e atat de grav pe cat spui tu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu te mai compara cu altele. E cea mai mare tampenie pe care poti s-o faci.

| RaulAlmășan a răspuns:

Atât timp cat nu ai sa capeti încredere in tine nu poti scapa de, depresie.
Si nu te mai compara cu alte fete, fiecare persoana e speciala.
Daca cineva ar vrea sa fie 100% ca tine nu ar putea fiindcă esti mult mai speciala de cât crezi.