| Deeaa_8846 a întrebat:

De ce uneori simt ca nu am prieteni? ma simt singura si trista.

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Deoarece esti un om, si toti oameni in anumite momente simt asta.Insa de fapt nu e vorba de acest simt, ci ca tu nu vezi ca totusi nu esti singura in lume si multi iti sunt alaturi, oricine iti este alaturi chiar si dusmanu tau iti va fi alaturi.Intro zi iti vei da singura seama, de acesti lucru.Ca nu esti singura, ai multi prieteni, insa pe tine te bate gandu ca nu si tu devi trista.

6 răspunsuri:
| blackrose269 a răspuns:

Stiu exact ce simti...Si eu simt la fel ca si tine ca,oricate persoane ar fi in jurul meu tot sunt singura. Uneori ai nevoie sa iti imparti gandurile, problemele, momentele fericite si cele triste cu cineva si nu ai cu cine.Probabil ca nu ai dat peste persoane care sa te inteleaga...Incearca sa iti faci mai multi amici si sper sa te simti mai bine! A si inca ceva : Cel mai rau lucru e sa te inchizi in tine. Funda?

| Deeaa_8846 explică:

Blackrose tu spui sa nu ma inchid in mine dar cum sa nu ma inchid daca eu incerc cu pietena mea sa fiu nataurala iar ea este ft superficiala si nu imi spune nimic despre ea.sad

| everyyoueveryme a răspuns:

Pentru ca. poate, inca nu ai gasit pe cineva care sa te aprecieze la adevarata ta valoare, sa-si dea seama ce are langa el/ea. happy

| sim0nik89 a răspuns:

Buna,si eu am aceeasi problema (doar ca eu nu am mai deloc prieteni) lasa`mi un id si poate cine stie.ne imprietenim.happy

| DianKa_7439 a răspuns:

Hmm,am si eu asemena momentesadChiar pot plinge fara nici un motivsadPoate esti prea obosita sau poate pur si simplu sint momente cind nu ai dispozitiesadSe intimplahappy:*:*

| eva_4053 a răspuns:

Pentru ca inca nu ai gasit persoane care a te inteleaga... crede-ma de multe ori si eu ma simt la fel eu fiind o fire foarte sensibila big grin>big grin