| consuelo12 a întrebat:

Maine prietena mea cea mai buna isi aniverseaza majoratul. As vrea sa-i transmit un sms cu cel mai frumos mesaj de felicitare. Ma ajutati? Funda pentru cele mai multe si cele mai frumoase...

4 răspunsuri:
| andatama a răspuns:

Draga (nume) a sosit o zi mare pentru tine.eu ma bucur ca ai ajuns sa-ti sarbatoresti majoratu;. felicitari... daca a invatat bine scrii in continuare ai fost o eleva excelenta cu note mari...si sa stii mereu ca te voi incuraja. gata sper sa te ajute ce am scris pentru prietena ta succes

| Saturday a răspuns:

"Te iubesc"

asta e cel mai frumos mesajtongue

| EuSiCuMine a răspuns:

1. Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet.
Un simplu La Multi Ani plin de noblete, acum ca m-am debransat si gandesc la rece!
Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!

2.Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale! Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri!

3.Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericit, iubit, sa ai parte numai de raze de soare in viata. Eu azi iti spun : La Multi Ani Iubire, La Multi Ani Fericire, La Multi ani de 10 ori, hai ca plec sa cumpar flori…

4.Iti doresc ca anii ce-i implinesti astazi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de accepta sa fii iubit si tot ce are lumea asta mai bun in ea! Si de-ar fi ca zeii sa-mi indeplineasca dorintele iti mai doresc "tinerete fara batrinete si viata fara de moarte!"La multi ani! Viata sa-ti frumoasa si colorata ca un buchet de flori!

5.De-as putea din cerul noptii iute as fura o stea, ca sa-ti pun cununa vietii astazi chiar de ziua ta. Dar nu pot sa ajung la stele si nici cerul nu-l cuprind lacrimez de neputinta, dar iti spun: La Multi Ani…zambind

6.Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii, iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de la viata: dragoste, bucurii, ganduri senine, lumina in suflet, speranta intr-un viitor mai bun si un sincer si calduros"LA MULTI ANI"

Sunt cele mai misto pe care le stiu love struck
Si daca nu-ti plac mai poti tu sa le combini intre ele
Sper ca te-am ajutat si distractie placuta maine la aniversarea prietenei tale. Ii urez la un MULTI ANI calduros. bye

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna! Uite aici cateva love struckwinking:
1. Azi implinesti cea mai frumoasa varsta a vietii si o viata noua te asteapta inainte, o viata care iti doresc sa-ti fie plina de dragoste si fericire.

La multi ani.
2. Ai ajuns la majorat acum dar in inimile noastre vei ramane mereu aceeasi fetita zglobie si scumpa ca un fluturas. Sa fii iubita si sa fii fericita asa cum meriti.
3. Viata iti va rezerva multe surprize si cadouri, toate frumoase, dar unele mai putin bune decat altele. Cand vei avea de ales, iubita mea, intotdeauna alegele pe cele care sunt facute cu dragoste si vei putea fi sigura mereu ca ai facut alegerea corecta. Dragostea e cel mai frumos si mai pretios lucru de pe pamant si din cer, si e cadoul meu pentru tine.
4. Cat de delicate sunt aripile fluturasilor si totusi cat de departe pot zbura, asa este si inimiora ta iubito, e sensibila si delicata dar dragostea ei te poate duce foarte, foarte sus, dar ai grija cui i-o daruiesti pentru ca poate fi ranita foarte usor.

Gaseste-ti fluturasul pereche si vei fi ocrotita si fericita pentru tot restul vietii.

5. Dragoste si poezie, asa sa fie viata ta de acum inainte, o fata ca tine merita sa fie doar iubita si admirata.
6. Mesaj de majorat de la parinti

Te-am ingrijit si te-am crescut frumoasa ca un ghiocel si de acum ininte altcineva se va bucura de toata dragostea si frumusetea ta. Noi, parintii tai, v-om fi multumiti atata timp cat tu esti fericita.

7. Cand albinutele iti dau tarcoale ademenite de dulceata ta spune-le ca soarele e unicul tau iubit.

8. De majorat nu pot sa-ti daruiesc decat un cadou al dragostei pentru ca dragostea va fi cel mai scump si mai pretios dar pe care il vei primii in viata.
9. 18 ani, 18 flori ai adunat in buchetul vietii tale si deja baietii incep sa-i admire frumusetea si sa-l doreasca pentru ei. Tu alege cu grija cui ai sa te daruiesti ca sa fii iubita cu adevarat si sa gasesti fericirea durabila.

Poezii de dragoste pentru cea mai frumoasa fata care e libera acum sa iubeasca si sa fie iubita.

Iubeste cu capul si gandeste cu inima, acesta este secretul fericirii unei femei.