| Daniela_6645 a întrebat:

Salut tuturor...as dori ca sa ma ajutati cu un mesaj de felicitare mai special pentru cea mai buna prietena a mea...

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Nu prea stiu de ce-ti scriu. Simt ca am mare nevoie de o prietenie carea sa-i incredintez nimicurile ce mi se intampla.Prietenia inseamna a fi frate si sora, doua suflete ce se ating fara sa se confunde, doua degete ale aceleiasi maini.Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.A scoate prietenia din viaţă e ca şi cum am scoate soarele din lume.Tu ai fost, esti si vei fii intodeauna sufletul meu,lumina ochilor mei, caci tu esti cea ce ma intelege si cea ce a fost, este si va fi mereu o parte din mine. Cu drag prietenul tau pe vecie "ABCD" fundita?

2 răspunsuri:
| Daniela_6645 explică:

Mersi mult...

| razvi177 a răspuns:

Cat traiesc eu pe pamant sa stii ca te voi fi mereu langa tine la bine si la rau happy cu drag...