| anonim_4396 a întrebat:

Maine se implineste un an de cand o cunosc pe cea mai buna prietena a mea si as vrea sa ii fac o felicitare sau o scrisoare, dar nu prea am idei...credeti ca m-ati putea ajuta cu o scrisoare [ un mesaj]? happy... Funda! love struck

Răspuns Câştigător
| cool1 a răspuns:

Eu zic ca felicitarea sau scrisoarea ar arunca-o.De ce nu ii faci un cadou? O bratarica si o mica agrafa! Cred ca s-ar bucura mult!

1 răspuns:
| eLPySum a răspuns:

Prietenia noastra este ca un arbore al vietii.Se inalta spre cer, inverzeste, infloreste ...Chiar daca noi ne vom stinge, acesta va dainui etern...