| BMWm6SPORT a întrebat:

Maine vreau sa nu ma duc la scoala! Trebuie urgent sa fac ceva! Funda pentru cele mai bune idei sad

Răspuns Câştigător
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Eu nu ma duc maine la scoala pe ca cica mie rau.Azi am stat in pat toata ziua si ai mei cum au vazut in ce hal sunt au zis ca fara scoala maine.Ma rog.asat duap ce am fost la doctor si wow.snt racita am ceva de genul"oto-rino-laringita"rolling on the floor). Poti sa faci si u asta, sa le zici ca iti ie rauu, sa te dai fff bolnav si din astea ca daca la mine afunctionat{la ce parinti am eu}sigur va functiona si la tinewinkingBaftaa:*

5 răspunsuri:
| coolboycatalin31 a răspuns:

Prefate ca esti bolnav sau ca tiai luxat piciorul.

| roxana_1249 a răspuns:

Buna! mananca creta de dimineata e buna pentru a face temperatura happywinking Funda confused.

| Detecandy a răspuns:

Nu te duci si iti faci scutire laughing) sau cerere

| roxana_1249 a răspuns:

Nu poti spune ca ti ai luxat piciorul ca ar insemna sa nu te duci la scoala mai nulte zile...asa ca tot mai bine e cu temperatura sau febra ca nu au cum sa te controleze profesori daca ai avut febra sau nu...
Funda plsss happyhappy

| MARIUS_2685 a răspuns:

Prefate ca te rau