| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si vreau sa scap de orele de sport de la scoala (nu de toate, doar de unele). e urgent. va rog. maine avem sport si profa tine neaparat sa facem idei?

Răspuns Câştigător
| CrysaCrysy a răspuns:

Buna! Incearca si tu sa te invoiesti, spune ca te doare burta sau cv- i-ati scutire sau nu te duce la scoala. Sarbatori fericite!

7 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Ii zici ca tie rau, ca esti in perioada aia, ca te doare burta

| βėan a răspuns:

Daca vrei sa ramai singura pe viata nu mai fa sport.

| MariaO a răspuns:

Ii poti spune ca esti in perioada delicata a lunii.

| LolaGreen a răspuns:

I spui ca te-ai lovit rau la mana si nu poti face sport sau ca esti racita si aduci scutire

| DanielBalan a răspuns:

Ori te prefaci ca te-ai lovit la picior, sau o scutire de la medicul de familie...

| Pikuu a răspuns:

Spune.i k esti pe stop, bandajeaza.ti o mana, ia.ti scutire... sunt atatea feluri in care poti scapa de ora de sportwinking

| Adrianix29 a răspuns:

Ii spui ca te doare capul, sau ca te-ai lovit la picior, s-au te doare burta, ii spui ca iti este foarte rau si nu crezi ca vei putea face sportbig grin

Succes!

Funda?