| Hyena100000001 a întrebat:

Puteți da idei cum să nu merg la școală? Am timp până mâine când încep. Nu vreau să aud că "trebuie să merg să învăț" am nevoie urgent ori iau 2 la franceză fiindcă trebuie să scriem foarte mult la temă dar nu am terminat și nu vreau să-mi iau riscul de un 2

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

II spui mamie ca nu ai chef de scoala si te ajuta ea sa te decizi.
Nu uita, ca mai aduni inca 5-6 absente maine, pe langa materia care se preda si o pierzi, putand sa ai extemporal data viitoare, sau sa fii ascultata si sa iei o nota foarte mica ca nu ai fost la scoala si nu ai invatat.
Totul are repercursiuni iar puturosii sufera cel mai mult, din cauza minciunilor lor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ai timp până mâine să îți faci tema.

| dullcat a răspuns:

Ce este asa de mult de scris la tema? Ma indoiesc ca v-a dat 10 pagini de caiet studentesc.

| Hyperion7 a răspuns:

Pur și simplu chiulești de la ora respectiva, iar dacă te întreabă cineva, ești la dispensar, easy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pui în pat și te faci pe Handicaptul că ai spasme nu te mai trimite o lună faci pe peștele mort))