| anonim_4396 a întrebat:

Buna, nu inteleg de ce mi-a dat block un băiat cu care vorbisem dupa cateva luni de zile. El voia doar sa se culce cu mine si am fost nevoită să o termin, oricum nici el nu-și mai dorea să fim împreună. Ne-am revăzut acum 2 săptămâni insa nu ne-am băgat în seamă. Uneori aveam un cont de pe care ma mai uitam la el pe profil. Ieri M am văzut cu un prieten si eram îmbrăcați la fel asa ca am pus un story pe insta, si au vazut câțiva prieteni de ai băiatului care mi-a dat block. Credeti ca are legatura cu story ul ala Sau e altceva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica nu intelegi?
Cati anisori ai de nu esti capabila sa intelegi atata lucru?

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cică are 17 ani.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Cred ca nu avea mai mult de 10-11 ani, ca si-a pus intrebarea sub anonimat si a fugit happy