| ofataoarecare a întrebat:

nu stiti din ce cauza mi se intaresc placintele chiar si cand le pun la prajit:-( mi se intaresc pe margine si cand se racesc is si mai intarite:-( va rog cine stie sa imi zica dau funda! multumesc!

Răspuns Câştigător
| yinna a răspuns:

Poi.vezi sa nu exagerezi cu faina.asta ar fi un motiv. apoi incearca sa dai pe foc mic si sa urci tava mai sus cand vezi ca e facuta pe margine si nu in centru si foloseste foaie de copt :X:X sa sa iti fiu de folos

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Am o prietena care pune grasime, in aluat parca.SI or sa ramana crocante la limita sa le poti mesteca, sa nu ramai cu dintisorii in ea.Salut!

| Dav7id a răspuns:

A si cand faci, cheama-ma si pe mine imi plac tare :X