| Nicoleta3435 a întrebat:

Buna nu stiu cate intrebari sunt pentru un oracol imi ziceti si mie dau funda la
primul care raspunde?

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

1. Numele tau
2. Cati ani ai?
3. Id de mess
4. Culoarea ochilor, parului
5. Ai iubit/a?
6. Ai secrete?
7. Semnatura
8. De cine iti place si de cine sti indragostit/a?
9. Nr de tel
10. Mancarea preferata
11. Lasa o amintire

happy

4 răspunsuri:
| alyna_6333 a răspuns:

Pot fii cate vrei tu, adica poate avea peste 100 de intrebari, funda?

| zuzic_2137 a răspuns:

Uite aici un link unde gasesti intrebari bune. sper sa.ti fie de folfos, succes http://www.zoozez.com/t1589-oracol-intrebari-noi

| Ilegolas a răspuns:

Pai depinde cate vrei 10 20 cate vrei de ex: ce yubi ai, cum il cheama pe fratele tau,ce mancare iti place, ce stare ai acum, iti place de cineva din cls etc cum vrei u da eu as pune max 20 30winking

| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Cate doreste inima thawinking