| XDeiutzaX a întrebat:

Ziceti-mi si mie foarte multe intrebari pentru oracol va rog am urgenta nevoie!

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Cum te cheama? Care sunt intitialele familiei tale (lipite)? Ai vreo sora/frate? Cati ani are si cum il/o cheama? Cati membrii are familia ta? Cati ani ai? In ce clasa esti? Care e profesrul/ara ta preferat/a? Care e materia ta preferata? Care e ID-ul tau? Poti inventa o parola in 5 secunde? Cate intrebari crezi c-am pregatit pentru tine? Ce zodie esti? Cine e prietenenul tau cel mai bun? Ai animal de companie? Cum il cheama? Ai sau ai avut o gasca? Care sunt/ erau prietenii care o formau? Ai cont pe TPU? Care e jocul tau PC preferat? Ce iti placea sa te joci? Practici vreun sport? Care e? Care e numarul tau de telefon? Ce telefon ai (LG, Samsung, Nokia etc.)? Ce actor/rita iti place? Care e canteretul/ata ta preferat/a? Iti place popcornul? Care e mancarea ta favorita? Dar bautura? Ai multa energie? Care e cantecul tau preferat? Iti place sa ii ajuti pe altii? Vrei sa devii emo? Care e visul tau, dorinta ta? Ce vreii sa devii? Mergi la vreun curs sau faci mediatatie? Ce curs faci/la ce limba faci/unde te duci? Iti place vreun baiat? Care e secretul tau? Care e cosmarul/cel mai frumos vis al tau? Ce informatii utile stii? Iti place/ce crezi despre... (orice)? Ce parere ai despre mine? Ti-e dor de cineva? Care e site-ul tau preferat? Ai vreun site al tau? Ce ti-ai mai facut (site, conturi etc.)? Zi-mi tot ce ti s-a intamplat in ultimele 3 zile, cat mai pe scurt. Ai vreun stil anume? Care e culoarea ta preferata? Dar litera? Te bucuri ca (,) completezi acest oracol? Ce crezi: pagini speciale sau nu? Sa fac sa nu? Care e filmul tau preferat? Care numaul/ cifra ta preferata? Lasa-mi o amintire si un desen! Data si ora completarii acestui oracol. Iti mai trebuie ceva? Ma bucur ca ai completat acest oracol. laughing)

5 răspunsuri:
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Care este animalul tau preferat, mancarea preferata, animalul

| XDeiutzaX explică (pentru Rose_Ela_1995):

Da dar eu vreau foarte multe cat sa umplu un caiet...

| LaraClarice a răspuns:

(Http://www.ptroa.co.il/petition/ semneaza si da-o mai departe)

| XDeiutzaX explică (pentru LaraClarice):

Doamne sarmanelecryingam pus pe messenger status si am trimis mesaj la toti!

| LaraClarice a răspuns (pentru XDeiutzaX):

Multumesc mult!