| rocsy_4611 a întrebat:

Imi ziceti va rog ceva intrebari pentru oracol? love strucklove struck >>>:::

3 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Ce apreciezi cel mai mult la prietenii tăi?
Care e cel mai mare defect al tău? Dar calitate?
Care e culoarea, floarea, ţara, pasărea, poetul tău preferat?
Cine e eroul tău?
Spune care e numele tău preferat (în afară de cel pe care-l porţi).
Ce ai visat ieri noapte?
Ce ai dori să spună Dumnezeu când te vede intrănd pe porţile Raiului?
Îţi place să dansezi?
Ce ţi-ar plăcea să primeşti de ziua ta?
Scrie-ţi epitaful.
Când ai râs (sau plâns) ultima oară?
Te gândeşti tu la ceva.
Cât despre design, colegele mele se dădeau cu ruj şi pupau foaia (rămâneau urme de buze şi arăta drăguţ), puneau sclipici (costă cam 2 ei la fiecare librărie şi e colorat), ardeau puţin foaia la margine cu o lumânare şi scriau cu multe pixuri cu gel colorate.
Nu cred că este aşa important să pui întrebările pe categorii, ci să fie intereasante şi nu atât de comune.
Iar la sfârşit laşi câte o foaie liberă pentru fiecare, ca să pună ce-i trece prin cap. Colegele mele puneau poezii, desenau etc.
Sper să-ţi placă. Succes. Xoxo.

| valiblonda1 a răspuns:

Un salut de inceput!
cum te numesti?
ce zodie esti?
cati ani ai?
unde locuiesti?
nr de tell/id-ul de mess
ce parere ai despre mine?
ce bauturi racoritoare preferi?
ce mancaruri iti plac?
si acum ca ne-am cunoscut vrei sa trecem la intrebari mai serioase?
ai prieten/a?
cum il/o cheama?
cati ani are?
de cat timp suteti impreuna?
a-ti dansat?
v-ati facut vreun cadou unul celuilalt?
mergi la discoteca?
ce iti place sa faci in timpul liber?
ce parere ai despre oracol?
ce parere ai despre stapana oracololui?
imi lasi o intrebare?
un salut de bun ramas!
stiam mai multe da mi-a fost lene sa le scriu pe toate oricum sper sa iti fie de ajutor pls funda

| valiblonda1 a răspuns:

Scuze la prima intrebare era un cuvant de inceput
si la ultima intrebare la fel un cuvant de incheiere