| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

pentru ce`i care sunt la profilul protectia mediului. Ce meserii se pot urma daca ma duc la acest profil, si cam ca materii se fac? am auzit ca se face mai multa geografie si biologie. e adevarat? va dau fundita daca ma ajutati
mersi anticipat:*

2 răspunsuri:
| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Se face multa biologie si geografie si daca vrei sa te informezi mai mult scrii p google detalii despre acest profil si o sa-ti arate si pareri ale altor copii si cum li se pare si lor

| Pustoaica15 a răspuns:

Scrie p google si o sa gasesty totul mai detaliatwinking