| mariahoran a întrebat:

Imi puteti spune va rog ce materii se fac la profilul protectia mediului? Si ce meserii pot urma doar cu liceul in care am urmat acest profil? (nu ma redirectionati spre alte pagini) happy

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu crezi că am timp să stau să copiez TOTUL aici doar pentru că nu vrei să "te redirecţionez spre alte pagini"?
Dacă vrei să afli un răspuns CORECT/obiectiv, vei accesa link-urile de mai jos :)

Vezi materiile & nr de ore la linkul :
http://eprofu.ro/tehnic/cadru-inferior-tehnologica/

* pag. 4 de la linkul http://eprofu.ro/tehnic/cadru-superior-tehnologica/

De la "Protecţia Mediului" vei ieşi cu calificarea "Tehnician ecolog şi protecţia calităţii mediului" şi te vei putea angaja în acel domeniu ( dacă îţi găseşti loc de muncă ).

Toate cele bune!

| KNST a răspuns:

Cumpara un bilet catre insula Google.
Merita, crede-ma.

| Mayhem666 a răspuns (pentru KNST):

Biletul e gratis, nu trebuie cumparat.

| KNST a răspuns (pentru Mayhem666):

Atunci sa profite de gratuitate. Ca tot este la moda comoditatea si incultura crasa.