| anonim_4396 a întrebat:

Ce materii se fac la profilul protectia mediului?

2 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Eu sunt la acest profil.
In a 9a ca materii noi o sa ai asa: ecologie, studiul calitatii mediului, masurarea marimilor fizico-chimice, ETG (am uitat ce inseamna).
In a 10 se vor schimba, nu le vei mai avea pe cele de mai sus ci pe astea: instrumente si tehnici de laborator, reactii si reactivi, microbiologie, managementul calitatii.

| gagaangel a răspuns:

Buna
protectia mediului sau stiintele naturii eu am intrat la stiinte si am auzit ca se face o singura ora de matematica pe saptamana si mai multe de biologie chimie istorie si geografie
bafta:X:X:X::Xlove struck