| ErikS a întrebat:

Am 15 ani imediat 16, 1.72 cm inaltime, 48 de kg si sunt clasa a 9 a. Stiu ca sunt foarte slab pentru varsta si inaltimea mea dar as vrea sa ma ingras si sper ca ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi : ). Mai am o intrebare despre inaltime, cam de un an nu m-am mai inaltat mai mult de 2 cm, asta inseamna ca nu voi mai creste?

1 răspuns:
| Jijocatota a răspuns:

Frate iti dau un sfat cu asta m-am ingrasat si eu? timp de o saptamana am mancat in fiecare zi la mc stiu ca nu e sanatos dar e cea mai buna varianta