| vortex12 a întrebat:

Buna seara.O intrebare, daca descarc de pe aplicatia deezer melodii prin conexiune wireless, fara avea o optiune de internet la abonament orange.As risca sa fac cost suplimentar?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti conectat la wireless nu faci niciun cost suplimentar

1 răspuns:
| marza31 a răspuns:

Salut, atunci cand folosesti reteaua wi-fi pentru a sincroniza melodiile/ playlist-urile/ albumele din Deezer nu esti tarifat in plus pe langa abonamentul lunar Deezer. Dupa ce ai sincronizat melodiile trebuie sa activezi functia offline ca sa fi sigur ca atunci cand intrii in reteaua mobila nu se sincronizeaza.