| alexboss5555 a întrebat:

Mi-am luat un smartphone si folosesc internet prin wireless, mai ales ca sa-mi iau aplicatii( gratuite), dar folosindu-l o sa am cost suplimentar( abonament)?
Nu cred ca am formulat intrebare foarte bine, ca m-am grabit.

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Daca folosesti coneciune wireless nu te costa nimic atat timp cat descarci aplicatii free. Doar internet mobilul costa daca depasesti MB inclusi.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă foloseşti reţeaua wi-fi ( wireless ) atunci NU se înregistrează ca "trafic" de date/net de pe cartela/abonamentul tău - deci, NU vei avea cost suplimentar pentru asta!

| GFStep a răspuns:

Salut, daca folosesti wi-fi nu o sa-ti faca cost suplimentar.