| Marinela74 a întrebat:

Buna seara dragii mei, am gasit in sertar la nepooata un obiect din metal ca un fel de dop dar mai mare cum aveam pe vremea mea la sticlele de apa minerala si are si o bijuterie ca un giuvaier pe el, pare scump, ce poate fi? Eu nu i-am dat bani pentru asa ceva.

Răspuns Câştigător
| sunt0anonima a răspuns:

Vinde-l pe ol* si cumpara-ti clarinethappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i poza si arata-ni-l.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai suferit vreun atac cerebral si nu mai stii sa vorbesti?
Mai ieri vorbeai clar si frumos ca orice tanar, iar azi ai dat-o pe mistocareala de analfabet?!
Noroc cu arhiva site-ului, ca putem sa vedem diferenta:
https://www.tpu.ro/utilizator/tazt/intrebari/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce glume proaste incep sa apară pe TPU.

| Marinela74 explică (pentru Violleta2022):

Bravo doamna Jassmina, v-ati gandit sa va alegeti o cariera in FBI?

| Lukasssz a răspuns:

Nice joke;-;