| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste statusuri de fite, fitoase pentru fete cu mofturi si pretentii. Dau funditakisskiss

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck, ca si mie imi convine smug

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss love struck… dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeulaughingrolling on the floor Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!love struck

Funda`?>smug

123 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bruneta te da pe spate de ii dai un sarut nu-l uiti pana la moarte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita`te la bruneta cu stil care te invata sa-ti traiesti viata din plin; x

Fata e stlioasa pana moare niciodata nu`si pierde esenta si lipiciu`l la baieti!

Te alinta te loveste o iubesti o respecti pana `n ziua cand iti va spune : Crezi ca ai mutra de mine?

Fata care e on. si are o poza suc. te omoara!

Viata ta e ea. Universu` e ea! Mai pe scurt bunetta e viata ta!
Si ca`m atat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mnbmnbmnbmnbmnbmn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fite gestu ri tupeu asta er talentul meu... jjjjeeet pentru tarfele care ma invidiaza...

hai fa pasi si gura mica trasaturi de papusika... cine nu ma place e o zdreanta.:p; pPtonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ViAta Estee ScUrTa.IncaLcA ReGuLiLe.SaRuTa InCet. IuBeste Cu adevarat si Nu ReGrEta nimic Din ceea Ce Te Face Sa zambEsti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara mine nu e bine

Fara mine e vai de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Team iubit nu te mai iubesc, mi-am dat seama ca esti un cretin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-eam Indragostit ca dracul... Tu de mine... Yo de altuwinkingwinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca, e ceva BUZZ me! Ocupata nu dati buzz, nu dati mass ca dau eu ign!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale…""
2. º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu vrei sa crezi in EL.crezi ca nu te mai vrea. du-te mai departe.alta`i viata ta`! nu asta de a astepta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BlondeLe sunt de viitoR. BruneteLe de sezonlove struck... oRice baRbat care se reSpecta aRe in dReapta lui o BLONDA peRfecta.`!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iubi un fotbalist ca atunci cand e dragostea mai dulce isi ia mingea si se ducelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fitze gesturi si tupeu asta e talenthu m3u...pe ecran da foarte bine o printzeza asa ca mine invart tothul eu pe loc dobor prosthy dintr-un foc sunt fetita smecheritha hai fai pashi si gura mik...:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-am iubit n-ai pretuit du-te reaq de tampit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fite gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine invart totul eu pe loc dobor prostii dintr-un foc sunt fetita smecherita hai fai pasi si gura mica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu spui ca sunt fitoasa, eu ma uit fitos la tine si te intreb Chiar crezi ca-mi pasa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o mica finetze...invidiata de multe zdrente:-):-):-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saritear ochi pereti zugraviti daca ma anseli cu alta eu te fac cartofi prajiti :X:X:X:X:X:X:X:XX:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ToT CE e in jurul meu Nu esti tu cretinoo si fitele mele de fetita adorata si nu lasata balta ca alta fata

fite fetize si fite sunt salvarea ta infata cuiva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmm... te chyama ca si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fetita cam fitoasa asta-s eu si nu imi pasa... daca crezi ca nu e bine.carate de langa minehee hee```

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fata tu baieat.pacat c-e handicapat. dar fata este perfecta frumusica si coketa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai probleme, vai demine... oare de c vi la mine? crezi ca t pot ajuta? nu asta-i problema ta!hee heehee hee)hee heehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuz@ti-wy tla3ntul.@st@ wi-3 d3f3ctul.sunt barfita pentru ca sun
t talentata.cand voi ma barfiti eu st cea mai castigata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Finish...:p
like a g6!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uh eti fata lui din vise te viseaza zi si noapte lui ii place doar d tinewinking dar se pare ca nu'si revin il priviseti frumos asa big grin si cand vrea sa setea cu tine bawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doarte mumoase status bvvvvvvvvvvvv