| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste statusuri de fite, fitoase pentru fete cu mofturi si pretentii. Dau funditakisskiss

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck, ca si mie imi convine smug

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss love struck… dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeulaughingrolling on the floor Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!love struck

Funda`?>smug

123 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fite ca la paris sunt printesa ca de vis cauta asa ca gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea tari status astea mersi mult:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am talent st o fitoasa uh te oftici mie nu-mi pasa strig in clasa-n gura mare "esti o zdreanta oare care"

In fiecare zi la shoping in fiecare minut fitoasa dar in fiecare minut frumoasa

Auzi papusa nu te oftica daca eu st si voi ramane prietena luitongue

Spun pe bune tot ce spun st o zanik o printesik si doar sa ma privesti costa o gramada asa ca jet nu ai fata de minewinking

esti o zdreanta si sti bine ...nu te mai stramba asa la mine sti ca mereu voi fi cea dintaitongue

nu am nimic special nu st foarte deosebita eu st doar eu o fitoasa mik si stiu ca te deranjeaza dar nu-mi pasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca tine intr-o zo vad 10, Stilul tau ma lasa rece Nu esti primul care incearca Cu vrajeala sa ma faca Din grupul pustoaicelor Tu te-ai dat la SEFA lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma sunt smechera si nu vreau de la tine iubire:X

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| simo102 a răspuns:

Fițe,mofturi și figuri ăsta e talentul meu

| Johnny_3066 a răspuns:

SA mor daca stiulaughing

| Tgv a răspuns:

"Cand iti va fi dor de mine. Cauta-ma Cand nu ma vei gasi Priveste-mi chipul Caci doar in poza iti voi mai zambii:X:X"
"Imi amintesc cum stateai in fata mea Si in genunchi te rugam nu pleca Imi amintesc cate am indurat pentru tine. Si ma intreb ce suflet ai in tinelaughing"
"Sunt O Fata Cu Tupeu Si Fac Numai Ce Vreau Eu Sant O Fata Rasfatata Dulce Rau Si Unicata :X :X"
mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"
"Te Iubea Fraiere! Chiar Te’a Iubit Candva; x Priveste’o Dar Stai Departe, Acum Nu Te Mai Vrea! E Mult Prea Tarziu Pentru Regrete, Tot Ce’si dOreste e Sa pOata Sa Te Uite"
"Te prezinti in fata mea.Cu replici din filme. Poti sa fii miliardar nai acces la mine.Io nu sunt ca alte fete sa imi insel barbatu Or cat de sarak ar fi nu plec cu bogatu""
"Cand apune soarele ma gandesc doar la tne.Sa stii ca nu te-am uitath chiar daca s-a terminath.:X"
"Te uiti si vezi ca sunt cu altu'... Regreti si sperii ca asa voi mai fi si cu tine.Stai asa baietas ca nu mai sunt ca ieri...Acum imi vad de dragostea mea.Iar ce faci tu nu ma intereseaza:X:X"
"Crezi ca ma faci geloasa? nu fraiere nu`mi pasa. mai lasat pe mine. pentru o tarfa ca ea... nu te mai vreau in viata mea. hay jet si vezi-ti de zdreanta ta"
""Am TaLeNt In StYl ArMaNy.K sa mOArA tOtI dUSmAnYy.Sy SarUt In StYL vErSaCe.K ASa TiE iti PlAcE.sI Ma PoRt In ChAnEL.Cu FitZe d Top MoDeL.Si Ma MiSc In StyL dIoR.InCEt Si AtRAgAtOr!"
"Hah foarte frumos.treci prin fata mea cu tarfa ta. miraculos.dar si periculos.nu te gandesti oare? odata si odata iti vei cere iertare. unde va fi orgoliu tau de baiat mare?"
"Cand vine vorba de iubire, baby spune`le ca ma ai pe mine"
"Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?"
Dar n-are sens. Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes. :X
Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""
Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta! (eooo)
funda?big grin

| madalina_2793 a răspuns:

Multe ar vrea, dar nu au darul sa intreaca originalulbig grin
figuri si iar figuri...cu ele ma mentin
Ptr tine nu pot fi decat...o imagine reflectata in oglinda, nu ma poti atinge, nu ma poti simti, nu ma poti iubi hee hee)
nu mai sunt cum eram...acum zambesc...atunci plangeam
Sunt o bucurie pentru. cei care ma plac, o preocupare pentru cei care ma invidiaza laughing!
Am intentzii bune, pe bune, n`ai tu idei cate cuvinte frumoase pot spune! Am nevoie de 1 minut ca sa-ti stric seara si de doua ca sa te fac sa-ti iei viata
Faptul că eu exist dovedeşte că lumea n-are nici un sens
Invata sa iubesti cand inima ti'e franta
Daca eu sunt subiect de barfa atunci tu esti doar o tarfa! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta laughing
Vii pleci mi'e tot una, o sa fie altu'n locul tau intotdeaunatongue
O Zi pierd, 2 castig. Nu Mie Nici calD Nu Mie Nici Frig CaD Si maiNe Ma RiDicc
Fiecare pierdere ma face mai victorioasa, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa, ma face mai importanta
Nu CuNoSc iMpOsiBilul, Tot cE sE iNtAmPla acum' E doar uN mOtiV iN pLuS pEnTrU a LuPta Sa Fiu' Mai Sus
Intai priveste si studiaza, o fata ca mine nu se copiaza, SE APRECIAZA
Nu numai ca vreau sa fiu iubita, vreau sa se spuna ca sunt iubita
Nu te tine sa te`ndragostesti de minelaughing
Nu are nici un rost sa privesti in urma
Nu-s saraca, nici bogata, sunt la fel ca si orice fata
Unele persoane merita tratate cu spatele altele cu fundu`
Te crezi in stare sa ma poti judeca?! Ok, incearca Dar mai intai ia ca obiect de studiu persoana ta si pe urma vedem care pe care
Am multe defecte in fata ZDRENTELOR ce se cred perfecte
Imi place sa pun toti baietii pe jar si mai stiu ca fundul meu n-are rival.lumea vede ca-s impresii dar macar am cu ce.
'Imi va fi dor,imi va fi rece,dar timpul nu va vindeca, DOAR VA TRECE
Sunt un diavol cu suflet de inger Sunt o flacara cu inima de gheata Sunt intunericul care precede lumina Sunt tot ceea ce-ti doresti, ceea ce privesti, DAR NU POTI AVEA laughing
Ce visezi, ce gandesti,eu sunt cea ce iti doresti. ochii tai spun ceva eu sunt cea ce tu ai vrea
O privire inocenta ascunde multe mistere si fura multe inimi
Vrei sa fi stilata? Accept Respect dar n-ai clasa si exagerezi. meditezi, incerci sa ma copiezi. Fraierele invidioase va dau un sfat! ADMIRATI SI COPIATI
Esti un inger in viata mea, sunt un demon in viata ta
Talentata,aranjata,imbracata cum se poarta rasfatata si stilata, figuranta, unicata
sper ca tziam fost de folos

| madalina_2793 a răspuns:

Sunt cuminte... si te fac doar din cuvinte
nu imbatranesc, imi creste valoare

Te-ai intrebat vreodata cata durere se ascunde in spatele unui zambet?

| madalina_2793 a răspuns:

Multe ar vrea, dar nu au darul sa intreaca originalulbig grin
figuri si iar figuri...cu ele ma mentin
Ptr tine nu pot fi decat...o imagine reflectata in oglinda, nu ma poti atinge, nu ma poti simti, nu ma poti iubi hee hee)
nu mai sunt cum eram...acum zambesc...atunci plangeam
Sunt o bucurie pentru. cei care ma plac, o preocupare pentru cei care ma invidiaza laughing!
Am intentzii bune, pe bune, n`ai tu idei cate cuvinte frumoase pot spune! Am nevoie de 1 minut ca sa-ti stric seara si de doua ca sa te fac sa-ti iei viata
Faptul că eu exist dovedeşte că lumea n-are nici un sens
Invata sa iubesti cand inima ti'e franta
Daca eu sunt subiect de barfa atunci tu esti doar o tarfa! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta laughing
Vii pleci mi'e tot una, o sa fie altu'n locul tau intotdeaunatongue
O Zi pierd, 2 castig. Nu Mie Nici calD Nu Mie Nici Frig CaD Si maiNe Ma RiDicc
Fiecare pierdere ma face mai victorioasa, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa, ma face mai importanta
Nu CuNoSc iMpOsiBilul, Tot cE sE iNtAmPla acum' E doar uN mOtiV iN pLuS pEnTrU a LuPta Sa Fiu' Mai Sus
Intai priveste si studiaza, o fata ca mine nu se copiaza, SE APRECIAZA
Nu numai ca vreau sa fiu iubita, vreau sa se spuna ca sunt iubita
Nu te tine sa te`ndragostesti de minelaughing
Nu are nici un rost sa privesti in urma
Nu-s saraca, nici bogata, sunt la fel ca si orice fata
Unele persoane merita tratate cu spatele altele cu fundu`
Te crezi in stare sa ma poti judeca?! Ok, incearca Dar mai intai ia ca obiect de studiu persoana ta si pe urma vedem care pe care
Am multe defecte in fata ZDRENTELOR ce se cred perfecte
Imi place sa pun toti baietii pe jar si mai stiu ca fundul meu n-are rival.lumea vede ca-s impresii dar macar am cu ce.
'Imi va fi dor,imi va fi rece,dar timpul nu va vindeca, DOAR VA TRECE
Sunt un diavol cu suflet de inger Sunt o flacara cu inima de gheata Sunt intunericul care precede lumina Sunt tot ceea ce-ti doresti, ceea ce privesti, DAR NU POTI AVEA laughing
Ce visezi, ce gandesti,eu sunt cea ce iti doresti. ochii tai spun ceva eu sunt cea ce tu ai vrea
O privire inocenta ascunde multe mistere si fura multe inimi
Vrei sa fi stilata? Accept Respect dar n-ai clasa si exagerezi. meditezi, incerci sa ma copiezi. Fraierele invidioase va dau un sfat! ADMIRATI SI COPIATI
Esti un inger in viata mea, sunt un demon in viata ta
Talentata,aranjata,imbracata cum se poarta rasfatata si stilata, figuranta, unicata

sper ca tziam fost de ajutor:X

| madalina_2793 a răspuns:

Multe ar vrea, dar nu au darul sa intreaca originalulbig grin
figuri si iar figuri...cu ele ma mentin
Ptr tine nu pot fi decat...o imagine reflectata in oglinda, nu ma poti atinge, nu ma poti simti, nu ma poti iubi hee hee)
nu mai sunt cum eram...acum zambesc...atunci plangeam
Sunt o bucurie pentru. cei care ma plac, o preocupare pentru cei care ma invidiaza laughing!
Am intentzii bune, pe bune, n`ai tu idei cate cuvinte frumoase pot spune! Am nevoie de 1 minut ca sa-ti stric seara si de doua ca sa te fac sa-ti iei viata
Faptul că eu exist dovedeşte că lumea n-are nici un sens
Invata sa iubesti cand inima ti'e franta
Daca eu sunt subiect de barfa atunci tu esti doar o tarfa! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta

| madalina_2793 a răspuns:

Vii pleci mi'e tot una, o sa fie altu'n locul tau intotdeaunatongue
O Zi pierd, 2 castig. Nu Mie Nici calD Nu Mie Nici Frig CaD Si maiNe Ma RiDicc
Fiecare pierdere ma face mai victorioasa, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa, ma face mai importanta
Nu CuNoSc iMpOsiBilul, Tot cE sE iNtAmPla acum' E doar uN mOtiV iN pLuS pEnTrU a LuPta Sa Fiu' Mai Sus
Intai priveste si studiaza, o fata ca mine nu se copiaza, SE APRECIAZA
Nu numai ca vreau sa fiu iubita, vreau sa se spuna ca sunt iubita
Nu te tine sa te`ndragostesti de minelaughing
Nu are nici un rost sa privesti in urma
Nu-s saraca, nici bogata, sunt la fel ca si orice fata
Unele persoane merita tratate cu spatele altele cu fundu`
Te crezi in stare sa ma poti judeca?! Ok, incearca Dar mai intai ia ca obiect de studiu persoana ta si pe urma vedem care pe care
Am multe defecte in fata ZDRENTELOR ce se cred perfecte
Imi place sa pun toti baietii pe jar si mai stiu ca fundul meu n-are rival.lumea vede ca-s impresii dar macar am cu ce.
'Imi va fi dor,imi va fi rece,dar timpul nu va vindeca, DOAR VA TRECE
Sunt un diavol cu suflet de inger Sunt o flacara cu inima de gheata Sunt intunericul care precede lumina Sunt tot ceea ce-ti doresti, ceea ce privesti, DAR NU POTI AVEA laughing
Ce visezi, ce gandesti,eu sunt cea ce iti doresti. ochii tai spun ceva eu sunt cea ce tu ai vrea
O privire inocenta ascunde multe mistere si fura multe inimi
Vrei sa fi stilata? Accept Respect dar n-ai clasa si exagerezi. meditezi, incerci sa ma copiezi. Fraierele invidioase va dau un sfat! ADMIRATI SI COPIATI
Esti un inger in viata mea, sunt un demon in viata ta
Talentata,aranjata,imbracata cum se poarta rasfatata si stilata, figuranta, unicata

sper ca tziam fost de folos

| xInessix a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult destinul.la vise nu cedez.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

Funda`?>

| AndrutzaAndraAndrutza a răspuns:

Nu te indragosti de un fotbalist ca atunci cand e dragostea mai dulce isi ia mingea si se ducelaughing:->
Sper ca te-am ajutat:*:*:*:

| DeeDii_1639 a răspuns:

Fitze.gesturi si talent.asta`i atuul meusmug.love struck

| 11alinutza11 a răspuns:

Sunt o fata frumusica pe baieti ai DAU pe spate...happyhappy toti an urma MEA se UiTa dar nu ajung la MINE

Fata e un INGER
Baiatul eu nu drac
dar nu stiu ce fac de amandoi se plac kiss kiss

| 11alinutza11 a răspuns:

Toate FETELE frumuose are multi ADMIRATORI... Dar In AceLaS timP si MulTe inviDiOaSE Pe Ea...kiss kiss

| BuBulina97 a răspuns:

Eu sunt fetitza versatha de zdrentze copiata.
Daca ma gandesck mai bine n-ai dreptul sa te holbezi la avatarul meu.
Hai Uitate La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale…""
º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul kre incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º
Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

Bine arat,bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

Mersul meu de scena
Te baga in dilema.

Vorbesck` ca o profesoara
Cuvantul meu te baga-n
Boala.

Voi tarferol sunteti niste
Xeroxuri ambulante.

Fitze,gusturi sh tupeu
Asta e talentul meu.

Sunt o diva jmecherita
Hai fa pashi si gura mikka.

Am surori adevarathe
Care-mi tin mereu parte.

Fitze roz smecherite
Pentru tine.

Dragul meu chiftea praajita
Tinichea hodroglatita
Te oboosesk si te ador
Ca pe un pui de curk chior.

M-am nascut sa fac fitze
Nu sa le suport pe altora.

Te dai scumpă dar eu te ştiu de când erai la reduceri

Fitzele mele
Sunte de calitate
Nu ca voi
Zdrentzelor plouate
O sa va torn
Benzina-n gura
Sa va ia fok
PArul de guma.

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"
Nu mai sunt fetitza ce o stiai u mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare.orice zi`n plus...sunt mai sus .restu`?doar vorbe goale !

.Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`tzi pasa!

.Shi chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeshte ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile,pentru mine sau pentru tine?"

.Dak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .

.[.stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Dak tOt o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare.

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` f0st m0mente`n kre nuu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nuu` mai p0t s` ma ridik, da p0t s` trek peste t0ate !

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .
Funda?plz

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explikai ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spunei` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primu fum si primu` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa'ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine !

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mne

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

dar şi aşa

Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele kre le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult,cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale...vrei sa ma vrajesti...STOP BABY ! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale ? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult d mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pOt sa tac. *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta !

| danutza_4261 a răspuns:

Te iubesc prea mult de cat ar trebui sa te iubec

| FyTsOaSa a răspuns:

║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`love struck. ηu`s ai¢i`talk to the hand! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a`smug `♥Că pσ†e ea`smug aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c autøмat!`smug

| FyTsOaSa a răspuns:

║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`love struck. ηu`s ai¢i`talk to the hand ! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a`smug `♥Că pσ†e ea`smug aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c αutøмat!`smug

| rezmivessara a răspuns:

Ochii caprui si`Parul lung` de mi-ajunge pin la cur`Fuste mini si rochitze`Sunt o fetita cu fite`...

| rezmivessara a răspuns:

Ochii caprui si`Parul lung` de mi-ajunge pin la cur`Fuste mini si rochitze`Sunt o fetitza cu fitze`...

| ByByK_6621 a răspuns:

Multe fite mult talent asta'i stiulul meu recenttonguewinking