| Bibi_1645 a întrebat:

Stie cineva daca pot sa pun parola la un folder, sau document, sau arhiva. Ca sa explic mai bine e vorba de jurnalul meu digital happy Nu as vrea sa citeasca cineva gandurile mele si nici sa ii dau hidden nu vreau pentru ca dureaza prea mult pana intru in document. Deci se poate pune parola? Si daca da, cum? Fundita promit pup

Răspuns Câştigător
| Oanaa_7955 a răspuns:

Te duci p folder dai clik d dreapta.dai unde scrie add to arhive. dupa advanced.set password bifezi acolo si pui parola. Funditapuppy dog eyes?