| Cold a întrebat:

am si eu o intebare am un folder pe care as vrea sa il protejez cu o parolahappy cine stie un program care face asta eu am cautat dar cand intram in folder imi aparea ca nu este acesibil eu vreau cand intru in folder sa imi ceara parola big grin! funda

1 răspuns:
| Cosmin1992 a răspuns:

Mylockbox e moca si ca bonus iti ascunde fisierul. Tu trebuie sa intri in programul mylockbox si acolo bagi parola, iar abia atunci ai acces la fisier. E superhappy