| lory92 a întrebat:

stie cineva in ce domenii si ca ce anume poti lucra dupa finalizarea relatiilor economice internationale si dupa finalizarea facultatii de comunicare si relatii publice? multumesc... celui mai complet raspuns ii

2 răspunsuri:
| ozulll a răspuns:

In primul rand doar cu facultatea nu faci nimic. trebuie si master. in al doilea rand nu prea ai ce face cu ea, doar sa lucrezi la o agentie de voiaj gen atlassib sau la primarie ceva functionar. poti incerca modulul pedagogic si poti preda in licee de profil. Sfat: alege alta facultate daca vrei sa faci bani cu ea

| lory92 explică:

La care facultate te'ai raportat in discutia ta...se vede ca vb doar despre una...multumesc