| Ioanaah a întrebat:

In ce domenii te poți angaja după terminarea facultății de Relații publice și comunicare? Sau de la Litere(în afara de profesoara).
Mersilaughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PR, Publicitate, marketing, redacții, televiziune, HR etc. Dar vezi că trebuie să te zbați puțin. Cu Litere nu știu.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

LA litere: translator, profesor si se cauta vorbitori de anumite limbi in tot felul de multinationale pentru call center, intalniri si discutii cu clienti din resppectivele tari etc.