| Sucki a întrebat:

Buna, știți voi ca uneori se întâmpla sa rămâi online pe Facebook chiar dacă tu ai ieșit, cum as putea sa fac sa rămân și eu, nestand permanent pe Facebook... știți voi la ce ma refer

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde de telefon și dacă închizi aplicația.

| dannyel86 a răspuns:

Daca inchizi aplicatia/browser-ul fara sa apesi pe Sign Out/Delogare, teoretic ar trebui sa ramai online pe Facebook. Ce ma enerveaza e ca, desi sunt delogat, tot apar online. Imi dau mesaje prietenii, crezand ca sunt activ, dar eu de fapt sunt offline, chiar daca am iesit cu Sign Out/Delogare. O fi vreo hiba in sistem sau server.

| Sucki explică (pentru dannyel86):

La mine e de ajuns sa ies din aplicație si nu mai apar online

| dannyel86 a răspuns (pentru Sucki):

Iata ce scrie cineva pe un forum
"Below is requirements.

Active internet all time
DO install the FB messenger, and set status to visible to all (online)The will make you online always. also you can set the alerts active, if you really want to be online."