| Mirunik98 a întrebat:

Buna!:* Sunt boboaca in Colegiul Economic Hermes Bucuresti.As vrea si eu cateva pareri despre liceu, profesori etc.Multumesc:*

4 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Degeaba îţi descriem cum este liceul, fiecare are felul lui de a gândi ..Nu vei gasi persoane care se plâng, pentru că liceul este chiar ok, atât profii, cât şi elevii. Atâta timp cât eşti tu şi nu ai fiţe de 2 lei, totul este fain. Presupun că te duci la întâlnirea bobocilor de pe 1 sept, ar fi păcat să lipseşti big grin

| Mirunik98 explică (pentru MissmysteriousS):

Da ma voi ducehappy

| AddaMaria98 a răspuns:

Buna :*, am auzit ca e frumos acolo colegi si profi de treaba happy apropo si eu sunt boboaca la Hermes pe turism. Tu?

| Mirunik98 explică (pentru AddaMaria98):

Tot la turism:*