| Crystynaanton a întrebat:

sunt Cristina si am o nelamurire. daca ambii parteneri sunt virgini, iar primul precum si toate celelalte acte sexuale ale fetei ar trebui sa fie protejate, el folosind un prezervativ e posibil sa nu i se rupa "ata". Cum vom proceda_?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ata fiind vaginu sau prezervativul? da se rupe normal acum depinde de cat de elastic este. protejativa cu prezervativul dar pentru orice eventualitate ia si anticonceptionale

| leonardo a răspuns:

Buna. Da, este posibil sa nu i se rupa "ata". Dar asta nu e o tragedie si nu aveti nimic de facut in acest caz. Tineti neaparat sa se rupa?
Repet, nu se intampla nimic special nici daca s-a rupt nici daca nu. happy