| anonim_4396 a întrebat:

E recomandat sexul cand sunt ambii parteneri virgini?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul este recomandat dupa varsta majoratului, indiferent ca sunteti virgini ori nu.
Ideea este ca trebuie sa fie sex protejat, ca sa nu ramana fata insarcinata. Folositi prezervativul si veti fii bien amandoi.
Incearca sa exciti fata foarte bine, ca sa se umezeasca si sa nu o doara la penetrare.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care cei 2 sunt virgini si doresc sa ramana asa in continuare, este recomandata sa apeleze la petting. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este recomandat.

| minrest a răspuns:

Pai normal, asta este cazul ideal. Sexul este ceva instinctiv, si are numai de castigat din ingenuitate si nevinovatie. Nu va luati dupa clisee de doi bani. Filmele porno prezinta sexul cum si-l imagineaza clientii lor asidui, practicanti exclusivi ai masturbatiei si impotenti. Nu aveti nevoie decat de intimitate, prezervative si rabdare.

| SG1995 a răspuns:

Dacă vreți da, numai să nu uitați de prezervative.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E recomandat ca si terapie sau la ce te referi. Sexul il faci cu cine simti ca vrei sa faci, preferabil cu cine iubesti. Daca amandoi sunteti virgini sau nu asta chiar nu are importanta, doar sa fie la.o varsta normala pentru relatie sexuala. Ca o sa fiti amandoi stangaci la inceput asta este nimic rau in asta din contra poate fi chiar mai interesant. Va documentati si va protejati asta e important.

| Ara997 a răspuns:

Corect.

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna!
Pot face sex 2 virgini...doar ca lipsa de experiență a amandurora isi va spune cuvantul...inainte v-ati putea uita la niste filme porno. Funda?