| dydyyyy a întrebat:

Daca ambii parteneri au fost virgini si intre timp niciunul dintre ei nu au avut alte relatii sexuale cu alte persoane... ce boli pot aparea?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt microbi, ciuperci, etc. care pot fi luate de pe vasele de toaletă, efectul negativ al medicației, o igienă nu tocmai bună, etc.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut a răspuns:

Haide sa ne gandim. O boala nu apare intre doi oameni curati.
Daca unu din parteneri sufera de o boala venerica automat prin actul sexual celalalt partener primeste un "cadou".
Bolile pot fi : SIDA, Sifilis.
Alte boli poti vedea aici : http://www.codrosu.ro/boli-venerice-si-boli-cu-trasmitere-sexuala-simptome/

Documenteazate si ai grija de tine. O viata ai si trebuie traita din plin. Papa :P

| Ale14me a răspuns:

Nu prea pot aparea boli, cel putin nu din cauza asta.