| Anca_6108 a întrebat:

Sunt in clasa a8a sh sunt din slatina.Trebuie sa ma hotarasc la ce liceu sa merg si mai ales ce profil, dar nu prea stiu.Am mediile din 5-8 peste 9. Mie imi place foarte mult geografia si as vrea sa continui pe turism sh sa merg la liceul economic profilul turism si alimentatie, dar e o problema mare ca eu nu prea stiu matematica(mai mult deloc si nici nu-mi place)Spuneti-mi si mie ce sa fac. Ce liceu si ce profil? Dau fundita:*

1 răspuns:
| alina06 a răspuns:

Anca.buna.nici mie nu. mi place mate.deloc.urasc.dar.uite vezi ca in viata avem nevoie de toate sa le stim.macar cat de cat.asa ca stii ce ai de facut. pup; x