| kimmii a întrebat:

ajutati-ma va rog, am 16 ani si am nasul cam mare si parca are si un nod sus sau asa ceva ce sa fac crying dati-mi idei de ceva machiaj, tunsoare ceva orce crying va roooggggg

1 răspuns:
| LoveAngel223 a răspuns:

Daca ai parul lung, joaca-te putin cu el. Tunde-l in scari sau filat si intotdeauna, inainte de a pleca din casa, tapeaza parul din crestet si, cu ajutorul ondulatorului, realizeaza cateva suvite rebele. Astfel, parul tau va capata volum, iar nasul nu va mai iesi atat de mult in evidenta.

Bretonul asimetric

Tunsoare stil bob

La machiaj poti sa ascunzi cu fondul de ten si eu asa il mai ascund.