| andra_7244 a întrebat:

am de facut un desen cu tema "ziua francofoniei"pentru luni 7 martie as vrea sa ma ajutati si pe mine cu idei... ce as putea face in desen. Fundabig grin. pentru cea mai buna idee:X

Răspuns Câştigător
| denisuka1529 a răspuns:

Pai daca tot e ziua francofoniei fa ceva legat de franceza de exemplucav din Frantza :turnul eifel sau ceva ce vrei u sau pe o peresoana care are steagul Frantei in mana sau un dialog intre doua persoane dar sa vb in franceza. Sper ca ti-am fost de folos funda?big grin