| Passionlove a întrebat:

Astazi la ora de franceza, dna profesoare ne-a ales pe fiecare cu ce sa participam in functie de talentul fiecaruia (poezie, eseu, recitare, desen, cantec etc.) la ziua francofoniei care este pe 20 martie. Pana luni-21 martie trebuie sa fac un desen referitor la aceasta ziua a francofoniei ce imi recomandati? Nu am nici cea mai mica idee, deci orice mi-ar fi de folos.

2 răspunsuri:
| eulliric a răspuns:

Daca ai talent la desen passionlove fa un cocosel albastru-alb-rosu.in caz contrat, deseneaza si tu o casuta laughing macar sa fie din culorile sus mentionate!

| eulliric a răspuns:

Contrar*