| TransformiceFan a întrebat:

Am descarcat si eu jocul WolfQuest,intrebarea mea este:cand joc si dau multiplayer,nu-mi arata serverele, si alte ori merge bine, ce pot sa fac? Si inca o intrebare cum fac un Pack? Funda! Scuze multe pentru categorie

Răspuns Câştigător
| Popescu_Bertha_1970 a răspuns:

Pai poate fi o problema de conexiune. AI grija sa fii conectat mereu cand joci pe multiplayer. Si sa creezi un pack ii dai pe "Create open game". Daca nu merge inseamna ca e o problema la nu stiu ce network ca nici mie nu-mi merge sa creez un Pack. Funda?

1 răspuns:
| Antoaneta_Mariana_1973 a răspuns:

Oi avea o problema la rutar nu stiu. Funda?