| SaintBernard99 a întrebat:

am facut o greseala participand la balul bobocilor, si acum nu mai pot da inapoi, eu trebuie sa cant ceva la alegere, si nu am deloc voce. Va rog daca imi spuneti si mie niste melodii care sa nu necesite voce. Dau funda si vot (p.s. sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| erzabadgirl08 a răspuns:

Ai putea incerca rap-nu trebuie sa canti, ai nevoie doar de atitudine si sa vorbesti repede pe o linie melodica.gen eminem sau altii, alege-ti tu.

3 răspunsuri:
| LolaGirl a răspuns:

Melodii care nu necesita voce? WHAT?
Iti bati joc de noi?
Tu nu prea intelegi ce inseamna "vocea". Esti mut? Nu cred. Poti sa vorbesti deci poti sa canti.
Urechea muzicala conteaza! Adica capacitatea de a reproduce o melodie pe care o auzi. Acest lucru se poate invata in cazul in care nu te nasti cu ea.Sau esti ca aia =afoni. Ma indoiesc.
Dar de ce sa canti? Eu stiu ca puteai sa faci cam orice.De ce nu dansezi mai bine? Inveti o coregrafie si aia e.
Vin cu completare cu melodii daca mai este cazul.

| Lily333 a răspuns:

Stii ca poti cauta versuri pe net si sa le dai tu o melodie? Dar, in fine, poti sa iai niste versuri, de la orice melodie mai nerecunoscuta, si sa le canti-povestind, stii, ca si cum ai vorbi melodic. Ai inteles?

| SaintBernard99 explică:

Lol. era cu subinteles,, n-am voce'', si nu, nu pot dansa pentru ca alti 20 fac acelasi lucru, vreau sa fiu mai original happy