| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, am făcut o prostie și am desenat pe tabla de la școala inteligentă și acum mă pune sa o plătesc și aflu mâine dacă se mai aprinde. Si a zis directoarea sa facem proces verbal că am desenat eu tabla. Ce credeți că o să se întâmple? Si credeți că mai funcționează tabla și se mai poate lua pata de marker?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! happy Și eu în liceu, aveam tablă de genul, și dacă o scrii cu nu știu ce marcăr permanent, sau cariocă, rămâne așa. Noi mai făceam cu spirt dacă-mi aduc bine aminte sau cu detergent de geamuri. Sper să se rezolve.winking De ieșit, iasă, dar mai greu. Funda? big grin

1 răspuns:
| Byb2001 explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Da o sa incerc mâine cu spirt dar sper sa funcționeze tabla adică să se aprinda