| Myno_Minodora_1998 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Imi puteti spune de unde pot schimba numele unei pagini de pe Facebook? Dau Funda.

Răspuns Câştigător
| LittleLuciane a răspuns:

Intrii pe fb si sus in dreapta scrie setarile contului si iti va aparea acolo :nume etc..si dai pe nume scrii cum doresti sa apari pe facebook dar va aparea in 24 de ore..vezi ca nu poti schimba numele mai mult de 3 4 ori deci gandeste-te bine la ce altegi

2 răspunsuri:
| LoveMe19 a răspuns:

Pe pagina iti apare sus Editeaza pagina si apesi acolo si acolo scrie:actualizeaza informatiile si acolo o sa schimbi. Mult succes!

| DeEaThHa15 a răspuns:

E foarte simplu...dai la setarile contului