| ineedyourehelp a întrebat:

am nevoie de un anime bun puppy dog eyes.....Deci, care este animele vostru preferat si de ce. Cel mai bun raspuns primeste FUNDITA happy!

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Imi place Hell Girl. E foarte tare e despre un site. Daca intri la 12 noaptea si scrii numele unei persoan, Fata Iadului vine la tine, iti da o papusa vodoo. Daca tragi ata rosie, persoana pe care ai scris-o pe site ajunge in iad, dar si cel care a tras ata va ajunge dupa ce va muri in iad. E fain. Bafta!

1 răspuns:
| RandomGirl a răspuns:

Depinde ce genuri iti plac, pe site-ul asta e o lista mare de anime-uri www.anime-sub.com si le poti vedea online.
Preferatul meu e Fushigi Yuugi(romance-drama), e cea mai frumoasa poveste de dragoste care am vazut-o vreodata, anime-ul este destul de vechi de acea calitatea desenelor e mai slaba, dar chiar merita vazut!
Enjoy~