| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost sau este supereroul vostru preferat? Cel mai interesant raspuns primeste funda. Argumentati.

4 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Iubitul meu!

| frostxtq a răspuns:

Argument: Pentru ca ma salveaza din orice situatie, ma ajuta oricand am nevoie, ma iubeste neconditionat, ma face sa zambesc in fiecare zi si ma face mereu fericita! happy

| genifar45 a răspuns:

Sebastina pentru ca 1. Mereu i-a fost loial lui Ciel chiar dacă putea sa I ia sufletul....nu a făcut-o:3 2.Este drăguț și deștept xD 3.Este "doar" un majordom al iadului și nu i place sa fie lăudat sau sa se laude. happy

| genifar45 a răspuns (pentru genifar45):

Omg 0-0 am scris Sebastina laughing) *Sebastian