| Noname4love a întrebat:

Buna TPU... am o intrebare. Eu am 1m 50 si ceva.credeti ca e inregula sa am 45-47 kg?

9 răspunsuri:
| airam a răspuns:

E in regulahappynu esti grasa[-x ideal ar fi sa ai cu 10 kg mai putin decat inaltimea, dar stai linistita ca nic eu nu am:-Jam 1, 72 si 64 de kg si ar trebui sa am doar 62happy

| 女明DongRi a răspuns:

Ar trebi sa ai in jur de 40-45 kg. greutatea ideala e calculeaza astfel: scazi 10 din cati cm ai: 50-10=40 kg.Baftahappy

| MasterGoldX a răspuns:

Dap, e in regula. se mai spune ca ar fi ideal sa ai greutatea cat inaltimea, daca tu ai 1.50 ai putea sa ai 50 kg lejer. deci nu-ti face griji.

| Tzupy a răspuns:

Da este foarte in regula la inaltimea asta, insa in unele cazuri conteaza si varsta big grin

| SpaNu88 a răspuns:

Stupida intrebare. oglinda decidehappy

| Noname4love explică:

Pai am aproape 13.deci.mersi de sfaturibig grin

| Alyra a răspuns:

La înălţimea ta cel mai bine ar fi să ai 43 de kilograme, dar eşti bine şi aşa.Iar dacă arăţi bine nu contează câte kilograme ai. Succes!

| Adina_2375 a răspuns:

Esti NORMAPONDERAL(ai o greutate normala pentru inaltimea ta)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În mod normal trebuie să ai 40 de kilograme. Practică un sport.
Pa, pa.